Новини

Сажовий: чи потрібно очищувати та як?

26 Березня 2024

Будь-яке авто з двигуном внутрішнього згоряння викидає в атмосферу вихлопні гази. Окрім азоту й оксиду азоту, вуглекислого газу і монооксиду вуглецю, які шкодять на якість повітря.
У складі цих вихлопів є й сажа. Основну її кількість затримує сажовий фільтр (для дизельних авто) і каталізатор (для авто на бензині). Фільтр здатний вмістити у собі 80% шкідливого вихлопу. Це не дивно, адже фільтрувати вихлоп - основна його функція.

Автовиробники передбачили, що сажовий чи каталізатор можуть очищуватись самостійно. Тому запускається регенерація. Але, люди хибно думають, що це - запорука вічності сажового.
Під час згоряння сажі утворюється зола, яка своєю чергою, під час регенерації не пропалюється. А її збільшення наближає потребу заміни сажового.
Саме тому сажовий потрібно очищувати. Логіка проста - чим менше сажі буде піддаватися регенерації - тим менше утвориться золи, яка руйнує сажовий.
Компанія Hydroxy пропонує очищати сажовий на авто, без його демонтажу. Такий спосіб очищення економить час, адже триває всього 60 хв для авто з об'ємом двигуна до 2,8 л. А з переваг - що крім сажового чи каталізатора розкоксовуються компресійні кільця, очищається клапан ЄГР, що також відповідає за фільтрацію вихлопних газів.
Очистити двигун без розбору та сажовий без демонтажу можна завдяки газу, який має у своєму складі водень та кисень. Його подача у камеру згоряння - це основа методу очищення двигуна воднем. Авто у цей час працює на холостих обертах з періодичними прогазовками. Це дозволяє газу пройти по камері згоряння. Завдяки хімічним властивостям цей газ очищає вуглецеві, масляні та коксові відкладення, розкоксовує двигун та всі його вузли, покращує роботу автомобіля.
Звісно, такий метод буде дієвим на початковій стадії забруднення сажового. Якщо ж сажі та золи вже багато, вам рекомендуватимуть очистити сажовий у демонтованому стані. Для цього у Hydroxy роблять діагностику фільтра.
Щоб очистити сажовий та зменшити витрату палива в середньому на 18%, рекомендуємо встановити на автомобіль водневу систему виробництва Hydroxy. Особливість такого устаткування на авто у тому, що газ з водню та кисню виробляється на борту автомобіля безпосередньо під час руху. Газ, який потрапляє в камеру згоряння, доповнює основне пальне додатковою потужністю. Завдяки цьому основне пальне, а це може бути дизель, бензин або газ, менше нагріваються та детонують, що спрямовує усю енергію на рух. Це покращує ККД двигуна орієнтовно на 10%.
Отримати консультацію щодо придбання водневих систем чи очищення двигуна воднем можна за номером 0678839028. Ознайомитись із системами та асортиментом можна за адресою с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 чи на сайті hydroxy.com.ua

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: