Новини

Як збільшити потужність автомобіля та покращити його економічність

11 Квітня 2023

Потужність автомобіля безпосередньо залежить від компресії – тиску, що виникає в циліндрі в кінці такту стиснення, коли циліндр знаходиться у верхній точці. Компресію вимірюють при діагностиці двигуна і якщо вона нижче за норму (12 – 14 бар для бензинового двигуна і 20 – 25 бар для дизельного), то це говорить про проблеми в його роботі. Особливо небезпечна недостатня компресія у частині циліндрів (одному, двох і т. д.). Крім зменшення потужності в цьому випадку відбувається ще й нерівномірне зношування двигуна. Не треба говорити, що все це зрештою негативно позначається на моторесурсі.

Як відновити компресію двигуна і повернути йому колишню потужність? Вихода тут два. Якщо низька компресія пов’язана з механічними проблемами (пошкодження клапанів, тріщина в поршні), то допоможе лише кваліфікований ремонт на сервісній станції. Однак найчастіше низьку компресію викликають закоксованість (утворення нагару на робочих поверхнях двигуна) та залягання маслознімних кілець. І вихід із цієї ситуації – провести очищення за допомогою водню.

Таке очищення воднем пропонує українська компанія Hydroxy. Як це працює - дивіться на відео!

В автомобілі Audi A7 із шестициліндровим бензиновим двигуном спочатку заміряли компресію до очищення, а потім після. І вийшло, що в першій трійці циліндрів компресія зросла на 12,5%, а в другій – на 8%, до 13,5 і 14 бар відповідно.

Компанія Hydroxy пропонує ще одне своє ноу-хау, яке дозволяє знизити витрату палива на 18%. Йдеться про встановлення водневої системи безпосередньо на автомобіль. Генерація водню відбувається за допомогою дистильованої води. Водень знижує температуру згоряння і таким чином захищає двигун від нагару та різних відкладень. Сам процес згоряння (бензину, дизеля або природного газу) відбувається до десяти разів швидше, що підвищує ККД двигуна.

Більше того, така воднева система на борту робить ще й очищення двигуна, розкоксовуючи компресійні кільця. При цьому очищаються поршні, випускний колектор, свічки запалювання, форсунки, каталізатор, а також збільшується регенерація сажевого фільтра, що продовжує його ресурс на 33%. І це без демонтажу.

воднева система Hydroxy збільшує потужність автомобіля

Водневий газ не використовує хімію, яка може пошкодити деталі двигуна: у ньому лише суміш газів водню та кисню.

Записатися на очищення двигуна воднем, а також отримати консультацію щодо придбання водневих систем можна за номером +380678839028. Відвідати СТО можна особисто за адресою: Львів, с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або дізнатися більше на сайті hydroxy.com.ua

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: