Новини

Як витрачати менше бензину та дизелю для авто?

30 Травня 2022

Останній місяць країна переживає суттєву нестачу пального. Окрім того, його вартість зросла на 45%. Це відчутно на гаманці українців. Чи є альтернатива, як витрачати на заправку менше та не відмовлятися від свого автомобіля?

Hydroxy Ukraine виробляє водень завдяки запатентованим установкам
Ми виробляємо водень завдяки нашим запатентованим установкам

На крок ближче до водневої економіки

Дефіцит та висока вартість пального у світі змушують все активніше шукати альтернативу органічним видам палива. І вона дійсно є. Це природні властивості водню. Безбарвний газ є дуже калорійним. Його молекулярні особливості використовує Львівська науково-виробнича компанія Hydroxy Ukraine, що впроваджує водневі технології для економії палива та збільшення моторесурсу двигуна авто.

«Водень можна віднести до найпростіших, а, відповідно, і найдоступніших хімічних елементів на землі. Його отримують від розщеплення води на водень і на кисень», - пояснюють у Hydroxy Ukraine.

На практиці цей хімічний елемент покращує горючі властивості бензину і дизелю, що зменшує їхній розхід.

Завдяки водневій установці витрата палива зменшується на 1-2 л на 100 км
Воднева система для авто

До 15% менше пального: воднева система для авто

Основа методу – безперебійна подача суміші водню (66%) і кисню (33%) у камеру згорання. Цей газ збільшує ККД пального та зменшує його витрати на 6-15%.

У цьому методі водень не замінює бензин чи дизель, а лише допомагає спалювати пальне повністю та підвищувати ефективність роботи двигуна. Це відбувається завдяки додатковому коефіцієнту горіння від воднево-кисневої суміші та покращенню моторесурсу двигуна.

Воднева система збагачує пальне додатковою енергією. Водень при цьому не накопичується і не зберігається. Він виробляється в невеликій концентрації з дистильованої води і одразу подається у камеру згорання, де спалюється разом з основним паливом.

Завдяки такій установці витрата палива зменшується на 1-2 л на 100 км. Детальніше про економію палива можна дізнатися на сторінці продажу водневих систем.

Також воднева система збільшить моторесурс двигуна, а автовласники відчують потужний розгін автомобіля, збільшення компресії, зменшення шумності й вібрації двигуна та зникнення кіптяви з вихлопної труби завдяки очистці камери згорання від вуглецевих відкладень.

Виробництво та обслуговування систем є у Львові, а от доставлення здійснюється поштою по всій території України. Монтаж можна провести самостійно відповідно до інструкції.

Очищення двигуна воднем покращує компресію у камері згорання двигуна
Очищення двигуна воднем покращує компресію у камері згорання двигуна

Зменшення витрат палива до 10% завдяки очищенню двигуна воднем

Внутрішня очистка двигуна від вуглецевих відкладень відбувається без розбору двигуна завдяки подачі у камеру згорання воднево-кисневої суміші. Це розкоксовує компресійні кільця, очищує каталізатор, сажовий фільтр, поршні та поршневі кільця, випускний колектор, свічки запалювання, форсунки, датчик кисню (лямбда зонд).

Економія палива відбувається завдяки покращенню компресії у камері згорання двигуна: зменшення витрат палива до 10%, потужний розгін автомобіля, зменшення шумності й вібрації двигуна.

Послугу потрібно повторювати кожних 20 тис. км, щоб підтримувати двигун у заводському стані. Детальніше з послугою про очистку воднем можна ознайомитися на сторінці компанії Hydroxy Ukraine.

Записатися на послугу очищення двигуна воднем чи отримати консультацію про придбання водневих систем можна за телефоном +380678839028.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: