Про компанію Hydroxy

Понад 9 років на ринку України

Єдині в Україні виробники сертифікованого обладнання

Понад 19 тисяч задовлених клієнтів

З 2015 РОКУ НА РИНКУ УКРАЇНИ

Компанія Hydroxy розробляє та виготовляє спеціальне устаткування для генерації водневмісного газу, що розкоксувує двигун на початковому етапі закоксованості та перешкоджає утворенню коксових та вуглецевих відкладень.
Особливість цього методу – у безпечності для авто, адже справляється з закоксованостями м’яко. Через відсутність агресивної хімії у своєму складі, водневмісний газ не здатний пошкодити деталі двигуна.
Наше виробництво базується на розробках Ніколсона і Карлейля про метод електролізу: під час проходження постійного струму у воді чи водних розчинах вода розкладається на водень і кисень. Основи, закладені у 1800 році ми використовуємо і сьогодні, шукаючи нові методи й способи покращення вироблення зеленого екологічного водню у складі кисню.


СЕРТИФІКОВАНЕ ВИРОБНИЦТВО

Ми пропонуємо свої власні унікальні системи, що дозволяють розкоксувати двигуни внутрішнього згоряння всіх відомих брендів та транспортних засобів.

Універсальність систем означає, що устаткування можна використовувати на всіх типах ДВЗ, які працюють на дизелі, бензині чи газі.
Hydroxy є єдиним офіційним виробником та продавцем систем такого типу в Україні, а наша якість підтверджена чисельними сертифікатами!


ОЧИЩЕННЯ ВИХЛОПУ

Понад 19 тисяч автомобілістів стали клієнтами Hydroxy. Усі ці автомобілі зменшили шкідливі викиди в атмосферу на 16 тисяч тонн діоксиду вуглецю. Адже технологія очищення двигуна воднем завдяки водневмісному газу зменшує викиди СО на 24%, NOx на 78%, СО2 на 8%.
З думкою про екологію та про кожну людину, компанія Hydroxy використовує технологію, що зменшує викиди шкідливих речовин. Це – справжня повага до навколишнього середовища, яке ми прагнемо розділити з кожним автомобілістом.


Калькулятор викидів шкідливих речовин

Розрахуйте кількість викидів від вашого авто та можливість їх зменшити

Чому викиди від двигунів авто шкідливі?

 • Вихлопні гази накопичуються у нижніх шарах атмосфери, тому шкідливі речовини знаходяться в зоні дихання людини
 • Тривалий контакт із середовищем, отруєним вихлопними газами автомобілів, викликає загальне ослаблення організму - імунодефіцит
 • Токсичні і шкідливі гази можуть стати причиною різних захворювань
Чому викиди від двигунів авто шкідливі?

Відео про Hydroxy

Зателефонуйте мені

  Контакти

  СТО Hydroxy

  Львів, с. Підбірці

  вул. Тракт Глинянський, 29

  Пн-Сб: 9:00 – 20:00
  Нд: Вихідний

  Контакти партнерів по Україні

  Ми у соцмережах: