Новини

У липні в Україні подорожчає паливо: яка буде вартість?

30 Квітня 2023

В Україні повернуть 20% ПДВ на всі види пального

З липня в Україні повернуть 20% ПДВ на всі види пального. Зараз цей податок становить 7%. Тобто, ціни можуть зрости на 13%.

Так прогнозує директор енергетичних програм у Центрі Разумкова Володимир Омельченко.

На скільки подорожчає паливо:

  • бензин – на 10 грн/л;
  • дизельне пальне – на 7 грн/л;
  • автомобільний газ – до 3 грн/л.

Такий прогноз буде актуальним у випадку, якщо світові ціни на нафту залишатимуться на колишньому рівні. Однак намітилася стійка тенденція до їхнього підвищення.

Голова Податкового парламентського комітету Данило Гетьманцев вважає, що повернення 20% ставки ПДВ на пальне є правильним кроком.

"З 1 липня ПДВ на пальне відновиться до довоєнних ставок. Я вважаю, що зниження цих ставок було величезною помилкою. Це ніяк не вплинуло на ціну пального. Це тільки вплинуло на заробіток трейдерів", - зазначив він.

За словами члена парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олексія Устенка, раніше Україна купувала дизельне пальне, бензин і скраплений газ у Білорусі та РФ: “Після повномасштабного вторгнення ринок перелаштувався і ми почали купувати пальне в Європі”.

Також до початку повномасштабної війни переважно все пальне перевозили залізничним транспортом. Після атаки росіян на нафтобази почався фактично продаж «з коліс», тобто бензин, дизельне пальне і скраплений газ почали завозити автомобільним транспортом.

З лютого 2023 року в Україні спостерігається зниження цін на нафтопродукти. Проте влітку ситуація може змінитися, оскільки планується повернути довоєнні ставки акцизів та ПДВ на автомобільне паливо, через що пальне подорожчає.

Для автомобілістів, які хочуть заощадити кошти на витраті пальному, українська компанія Hydroxy пропонує водневу систему на автомобіль. Її перевагу у тому, що авто споживатиме на 18% менше пального, а двигун працюватиме краще та довше. Це - вклад у тривалу справну роботу двигуна зі зменшеним споживанням пального.

огляд водневої системи Hydroxy Ukraine

“Власники автомобіля одразу відчувають ефект після встановлення водневої системи, - розповідають у компанії Hydroxy. - Адже це одразу зменшує витрату палива: на 1-2 л на 100 км пробігу авто споживатиме менше. Також зміняться ходові властивості автомобіля. Він швидше реагуватиме на педаль газу, збільшиться потужність та моторесурс”.

Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером +380678839028. Завітати на СТО особисто можна за адресою: Львів, с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або дізнатися більше на сайті hydroxy.com.ua.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: