Новини

Вироблення водню на борту автомобіля: українська розробка для економії палива

20 Листопада 2023

З води можна добути водень. Це відбувається шляхом електролізу. Українська компанія Hydroxy розробила устаткування для автомобілів, що виробляє водень під час руху авто.

Така хімія в автомобілі дозволяє покращити ефективність бензину чи дизелю. Адже саме до основного палива в авто додається водневмісний газ - суміш водню та кисню. Це безпечно, адже газ не накопичується, та ефективно, адже одразу подається у камеру згоряння та каталізує горіння палива.

Це робить воднева система для авто, що працює на дистильованій воді. Система монтується під капотом, а водневмісний газ потрапляє через повітрозабірник одразу у камеру згоряння.

Автовласники усіх транспортних засобів з двигуном внутрішнього згоряння відчують зміну руху: авто рухатиметься динамічніше, потужніше та споживатиме до 18% менше палива. Це відбувається завдяки постійному очищенню камери згоряння від вуглецевих та масляних відкладень, а також завдяки покращенню горіння основного палива. 

Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером +380678839028.

Ознайомитися з системами та асортиментом особисто можна за адресою с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або на сайті hydroxy.com.ua.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: