Новини

Додавати до палива водень: які наслідки для авто?

19 Червня 2023

Будь-який двигун внутрішнього згоряння можна збагатити енергією водню. Так переконують у компанії Hydroxy, яка вже понад 8 років спеціалізується на водневих технологіях. Мова йде про виготовлення та продаж водневих систем для авто.

Монтаж водневої системи "Під капот"
Воднева система типу монтажу "Під капот"

Воднева система підходить для автомобілів на всіх видах палива - дизель, бензин, газ. Ви заливаєте у систему воду, яка перетворюється у водень та подається у камеру згоряння до палива. Це зменшує його витрату до 18%.

Власне не чистого водню, а його суміш з киснем у співвідношенні 2:1. А особливість такого газу в тому, що молекули водню та кисню знаходяться в одноатомному стані (один атом на молекулу). Газ є горючим, подібним метану або пропану і для двигуна абсолютно безпечний. Газ пришвидшує час згоряння пального, тож воно не встигає нагрітися і не виникає детонаційних явищ всередині двигуна.

Одноатомний водень, який міститься в газі водню та кисню, є сильним каталізатором, суттєво підвищуючи швидкість згоряння палива. Тож якщо ККД бензинових двигунів становить тільки 40%, а дизельних – 60%, то додавання водневої суміші покращує цей показник до абсолютного. Тобто відбувається повне згоряння бензину чи дизелю, а також спалення остаточних оксидів палива. Менше палива згоряє за час ходу поршня і суттєво менша кількість палива, що не згоріло, викидається з двигуна в вигляді токсичних відходів та шкідливих речовин. Тож витрата палива зменшується до 18%, а викиди шкідливих речовин - вдвічі.

А найголовніше, що водневмісний газ є дуже корисним для двигуна. Адже він впливає на вуглецеві та масляні відкладення, вимиваючи їх та очищуючи двигун зсередини. Це покращує динаміку та компресію автомобіля, а ви відчуєте більшу потужність руху.

Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером +380678839028. Завітати на СТО особисто можна за адресою: Львів, с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або дізнатися більше на сайті hydroxy.com.ua.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: