Новини

Як водень впливає на потужність автомобіля: результати досліджень

31 Жовтня 2022

Очищення двигуна воднем – популярна послуга при щорічному техогляді у країнах Європи. В Україні ця послуга є ще новинкою та має чимало скептиків. Який вплив на потужність буде мати автомобіль після очищення двигуна воднем? Давайте переглянемо результати офіційного дослідження.

Експеримент на дино стенді: збільшення крутного моменту та потужності

BMW 520I 2003 року, пробіг 440 тис. Автомобіль протестували на дино стенді та зафіксували: 142 кінські сили, крутний момент – 181 Hм. Тоді провели процедуру очищення двигуна воднем і повторили перевірку. Потужність збільшилась до 152 кінських сил та 194 Нм у крутному моменті. Тобто всі показники зросли!

тести потужності на диномашині після очищення двигуна воднем

Автомобілісти знають, що це дуже хороший показник. Адже потужність авто під час експлуатації тільки зменшується. Українська науково-виробнича компанія Hydroxy Ukraine робить майже неможливе – відновлює та збільшує потужність двигуна.

Усі автомобільні розробки спрямовані на те, щоб підвищити ККД двигуна. Адже наразі у бензинового двигуна є тільки 35% перетворення палива у кінетичну енергію руху, у дизельного – 50%. І після згоряння паливо залишає суміш нагару смол, лаків, сажі й золи. Ці відпрацьовані рештки осідають на деталях двигуна у вигляді вуглецевих відкладень.

Продукти горіння палива погіршують роботу двигуна, стають причиною збільшеної витрати палива й оливи, відсутності тяги, нестійких обертів, димного вихлопу.

Секрет процедури очищення двигуна воднем – подача у камеру згоряння водневмісної суміші, яка розщеплює вуглецеві відкладення на молекулярному рівні та вимиває їх через вихлопну систему. А родзинка – що процедура відбувається без розбору двигуна.

очищення камери згоряння воднем збільшує показник потужності

Так очищення камери згоряння воднем робить справжні дива. Це підтверджують результати й інших досліджень.

Зменшення викидів шкідливих речовин

Оксид вуглецю СО або чадний газ, СО2 вуглекислий газ, NxOx оксиди азоту, SO2 двоокис виділяються у навколишнє середовище від згоряння палива через фільтр сажі. Ці вихлопи зменшують прохідність сажового фільтра і каталізатора, забивають його.

метрики з викиду CO2

За результатами досліджень, проведеними Національним університетом «Одеська морська академія», водневмісна суміш очищує вихлоп легкового транспорту: рівень CO2 зменшився на 34%,  CO – 18%, HC – 67%, Nox – 38%.

За даними дослідження, яке проводила канадська компанія dynaCERT на вантажному автотранспорті, викиди шкідливих речовин зменшилися: CO – на 27,2%, Nox – 88,7%, CO2 – 9,6%.

Очищення вихлопу продовжує, відповідно, термін служби фільтра сажі орієнтовно на 30%.

Відповідно, ви значно рідше стикатиметесь з несправністю сажового фільтра чи каталізатора, розв'яжете проблему загоряння Check, збільшення витрат оливи та пального чи перехід роботи автомобіля в аварійний режим.

Зменшення витрати палива

За результатами досліджень, проведеними Національним університетом «Одеська морська академія», постійна подача гідроксиду калію у концентрації 5% зменшує витрати палива на 15%.

результати тесту викидів CO2 після очищення двигуна воднем

Мова йде про монтаж на борту автомобіля водневої системи для авто. Під час руху виробляється водневмісний газ з дистильованої води, що очищує камеру згоряння та економить паливо.

Система монтується у під капотом або в багажник та підходить для всіх типів палива – дизель, бензин та авто, оснащені ГБО. Записатися на очищення сажового фільтра чи отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером +380678839028. Завітати на СТО особисто можна за адресою: Львів, с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або дізнатися більше на сайті hydroxy.com.ua.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: