Новини

Як авто може відновити потужність?

4 Жовтня 2023

З часом експлуатації двигун автомобіля зношується, його потужність поступово знижуються. Зазвичай цей процес є плавним, прогнозованим та природним, що не сильно впадає у вічі. Однак бувають випадки різкого падіння потужності двигуна: автомобіль не відгукується на натискання педалі акселератора, спостерігаються пропуски запалювання, двигун погано запускається, збільшується задимленість вихлопу. Водій у цей час відчуває поганий розгін, наче автівці бракує сили, і супроводжується це сповіщенням Check Engine на панелі приладів. Причин, звісно, може бути декілька, але найчастіше втрата потужності є наслідком проблем у паливній системі або свідченням забитості сажового чи каталізатора.

Як авто може відновити потужність?

Паливо після згоряння залишає продукти горіння. Частина з них зупиняється у фільтрі сажі чи каталізаторі, а частина - на деталях двигуна. В результаті зменшується пропускна здатність і підвищується тиск всередині двигуна. Тож звідси і раптова втрата потужності.

Оптимальним рішенням для профілактики втрати потужності є встановлення водневої системи українського виробництва компанії Hydroxy. Завдяки утворенню водневмісного газу під час руху авто та подачі його у камеру згоряння, очищаються вуглецеві, масляні та сажові відкладення з двигуна, покращується горіння палива, очищається сажовий і каталізатор на авто.

Встановлювати таку систему можна на авто з двигуном внутрішнього згоряння, які працюють на дизелі, бензині або газі. Так ви збільшите ресурс сажового чи каталізатора на 33%, а витрата палива зменшиться на 18%.

Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером +380678839028. Ознайомитися з системами та асортиментом особисто можна за адресою с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або на сайті hydroxy.com.ua.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: