Очищення двигуна воднем

Оптимізує роботу бензинових і дизельних двигунів

Зменшенню розходу палива та масла до
10%

Збільшення терміну служби двигуна

Зменшення шумності та вібрації двигуна

Потужний та динамічний розгін

Вирівняння
компресії

Зникнення кіптяви з вихлопної труби

Компанія на ринку вже 9 років. За цей час ми  очистили воднем двигуни близько 11000 автомобілів та техніки.
За 9 років роботи ми зменшили на 16 тисяч тонн викиди СО2 в атмосферу і зекономили витрату понад 12 мільйонів літрів пального!


Збільшення ресурсу двигуна

На жаль, ресурс двигуна  становить лиш 300 тисяч кілометрів. Знос двигуна відбувається через відкладення вуглецю. Це — побічний продукт згоряння палива. Вуглець є аналогом сажі, що утворюється від спалювання деревини. Так само й від згоряння палива на стінках блоку циліндрів, поршнях і клапанах утворюються вуглецеві відкладення — суміш нагару смол, лаків і сажі. Це створює перешкоди для нормальної роботи двигуна. Коксові відкладення осідають на внутрішніх стінках у камері згорання двигуна, погіршується згоряння, паливо відпрацьовується не повністю, а температура всередині двигуна істотно збільшується. Це сприяє його зносу. Очищаючи двигун від цих нагарів та відкладень його ресурс збільшується


Розкоксування двигуна та всіх його основних вузлів. Вирівняння компресії

Споживання дизелю чи бензину вашою автівкою зменшиться до 10%. Це відбувається завдяки очищенню (розкоксуванню) камери згоряння від вуглецевих відкладень. Очищення двигуна воднем розкоксовує компресійні кільця, очищає поршні та поршневі кільця, випускний колектор, свічки запалювання, форсунки, датчик кисню (лямбда зонд),  сажовий фільтр чи каталізатор без демонтажу.

Очищення двигуна воднем вирівнює тиск компресії у циліндрах та покращує потужність вашого авто орієнтовно на 10%. Переглянути дослідження на Audi A7, 3.0 бензин, 2011 рік.


Очищення сажового фільтра та клапану EGR без демонтажу

Послуга вимиває сажу з двигуна, зменшуючи навантаження на  сажовий чи каталізатор. Це збільшує ресурс сажового на 33%. Окрім того, очищення двигуна воднем  вимиває сажові відкладення з сажового чи каталізатора без демонтажу.

Очищення двигуна воднем очищує каталізатор і сажовий фільтр без демонтажу, якщо цього дозволяють показники рівня зольності, сажовості та диференційного тиску.


Як відбувається очищення двигуна воднем?

 У двигун через повітрозабірник подається водневмісний газ – суміш водню та кисню. Вуглецеві відкладення розщеплюються на молекули, легко відділяються від елементів двигуна та вимиваються через вихлопну систему.

Процедура є абсолютно безпечною, адже відсутність агресивної хімії та механічних зусиль не пошкоджують двигун. Проводити розкоксовку воднем рекомендовано на автомобілях з пробігом понад 50 тисяч кілометрів, а надалі — кожних 15 тисяч кілометрів.

Триває процедура орієнтовно 1 годину. Перед очищенням ми робимо комп’ютерну діагностику, зчитуємо всі помилки вашого авто та його потреби, а також діагностуємо стан сажового чи каталізатора.


Дізнатися вартість

Підходить для усіх видів транспорту: легковий, вантажний, комерційний та спеціалізована техніка

Очищувати двигун воднем на нашому обладнанні можна авто, з об’ємом двигуна до 35 л. Трактори, самоскиди, екскаватори, автобуси, вантажівки і навіть мотоцикли – позитивний ефект ви відчуєте для усього транспорту із двигуном внутрішнього згоряння.

Вирівнювання компресі, кращий і потужніший розгін, потужність та динаміка – це ви відчуєте після очищення двигуна воднем


Очищення викидів шкідливих речовин вдвічі

Один автомобіль викидає в атмосферу в рік: чадного газу – 700 кг, діоксиду азоту – 40 кг, незгорілих вуглеводнів – 230 кг. Тому транспорт є однією з основних причин утворення парникового ефекту шляхом емісій діоксиду вуглецю (СО2) внаслідок спалювання пального.

Очищення двигуна воднем зменшує викиди шкідливих речовин на 51%. Тож ваше авто менше забруднюватиме повітря


ВОДНЕВА СИСТЕМА

Очищення двигуна воднем на постійній основі та зменшення витрати палива до 18%

Підтримувати двигун автомобіля у чистому стані завжди, а ще зменшити споживання палива до 18% допоможе встановлення на авто водневої системи. Це устаткування виробляє водневмісний газ під час руху авто, одразу спалює його з основним паливом та збагачує авто додатковою енергією. Детальніше про водневу систему дізнайтеся за посиланням.


Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість очищення двигуна воднем для двигуна вашого авто

відгуки клієнтів

Очищення двигуна воднем варто провести, якщо у вашому автомобілі:

 • Збільшився розхід палива
 • Двигун підбирає масло
 • Сильна димність з вихлопної труби
 • Після запуску троїть двигун
 • Поганий запуск при холодному двигуні
 • Нестабільні оберти двигуна
 • Пробіг понад 50 000 км

Відео про очищення двигуна воднем

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Faq Image

Рекомендовано очищувати двигун воднем кожних 15 тис. км пробігу. Це той термін, за який вуглецеві відкладення ще не зможуть завдати шкоди вашому авто.

Так, це найбезпечніший та найнадійніший спосіб розкоксувати двигун. На відміну від хімічних (агресивних) способів очищення (розкоксовки), водень є найбільш безпечним, не пошкоджує деталі двигуна.

Почистить, якщо клапан EGR рухомий.

Прив’язку до заміни оливи варто робити тільки у часовому еквіваленті. Щодо самої послуги, то залежності від заміни оливи нема. Адже увесь процес відбувається у камері згоряння, а в піддон з оливою нічого не потрапляє.

Водневе очищення двигуна, також добре розкоксовує компресійні кільця.

Для збільшеної витрати оливи є декілька причин. Саме тому перед очищенням ми робимо комп’ютерну діагностику вашого авто. За її результатами знатимемо причину витрати оливи, відповідно і дамо відповідь по вашому авто.

На жаль, ні. Очищається тільки випускний колектор, але не впускний.

Увесь процес очищення відбувається у камері згоряння двигуна, тому паливна система не очиститься.

Так, це єдиний спосіб очистити сажовий без демонтажу. Але тільки за умови, що рівень сажовості, зольності та диференційного тиску ще не є критичними. Каталізатор взагалі рекомендуємо очищувати тільки на авто воднем через крихку структуру його керамічних сот.

Зателефонуйте мені

  Контакти

  СТО Hydroxy

  Львів, с. Підбірці

  вул. Тракт Глинянський, 29

  Пн-Сб: 9:00 – 20:00
  Нд: Вихідний

  Контакти партнерів по Україні

  Ми у соцмережах: