Новини

Розкоксування двигуна воднем

27 Грудня 2022

Кожен автолюбитель зі стажем точно зустрічався з проблемою декомпресії двигуна. Тобто низький або нерівномірний тиск, який виникає в циліндрі двигуна в кінці такту стиснення, коли поршень знаходиться у верхній мертвій точці.

згорання палива в камері згорання

Від компресії безпосередньо залежить ККД та потужність двигуна. Зниження компресії від норми на 15% в класичних двигунах є критичним і та може призвести до капітальної поломки двигуна.

Ознаки зниження компресії у двигуні

  • Двигун не запускається або запускається тільки після тривалого прокручування колінчастого валу стартером;
  • робота двигуна стала нестійкою на всіх режимах, оберти плавають на холостому ходу й під час руху;
  • рівень шумів і вібрації двигуна істотно збільшується;
  • чутно удари у впускний або випускний тракт, особливо у дизельних двигунів;
  • збільшення витрати пального й оливи.

Декомпресія

Основна причина – закоксування, залягання поршневих кілець. Утворення вуглецевого нагару на стінках і дні паливної камери, а також на клапанах відбувається через роботу двигуна у заторі на низьких обертах, неякісне пальне або невідповідну оливу, їзду на «холодному» двигуні.  

розібраний закоксований двигун в поганому стані

Нагар збільшує товщину стінок циліндрів і температуру всередині двигуна. Люфт між стінками клапана і поршневими кільцями зменшується, що призводить до їх залягання — порушується герметичність камери згоряння, а кільця просто ламаються фізично. Двигун споживає більше оливи через зниження рухливості поршневих кілець. Через стрибки тиску в камері згоряння відбуваються детонаційні явища, які швидко вбивають двигун.

Коли і як робити розкоксування?

Регулярне промивання камери згоряння під час кожної заміни моторної оливи дозволить уникнути закоксування двигуна.

Проте, краще встановити водневу систему на авто від компанії Hydroxy – камера згоряння очищуватиметься навіть у заторі, а власники авто будуть впевненими у роботі двигуна.

Воднева система Hydroxy Ukraine

Воднева система монтується під капотом або в багажник. Вона безперебійно виробляє водневий газ та подає його через повітряний патрубок у камеру згоряння. Це перешкоджає утворенню вуглецевих відкладень, розкоксовує компресійні кільця та очищує каталізатор, сажовий фільтр, поршні та поршневі кільця, випускний колектор, свічки запалювання, форсунки, датчик кисню (лямбда зонд).

Підходить воднева система для легкових та комерційних авто на бензині та дизелі, а також для спеціалізованої техніки (трактори, самоскиди та екскаватори).

Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером +380678839028. Ознайомитися з системами та асортиментом особисто можна за адресою с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або на сайті hydroxy.com.ua.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: