Новини

Воднева система: просто залий води

23 Жовтня 2023

Вартість палива на основі нафти, тобто бензину та дизелю, знову зросла. Але без них запустити двигун внутрішнього згоряння нереально.

Воднева система від Hydroxy Ukraine працює тільки на воді

Науковці різних країн прагнуть створити авто на альтернативному паливі. На жаль, поки що безрезультатно. 

Серед можливих варіантів, доступних для автомобільного ринку, це встановлення на авто водневої системи. Це устаткування, яке працює на воді. Тож потрібно тільки кожних 2000 км заливати орієнтовну 1 л води. 

З води воднева система утворює водневмісний газ - газ суміші водню та кисню. Він одразу потрапляє у камеру згоряння авто та згоряє з основним паливом, виділяючи додаткову енергію. Завдяки цьому витрата палива зменшується до 18%, а потужність та ходові властивості - зростають. Завдяки цій енергії очищаються сажові та вуглецеві відкладення, що вирівнює компресію у двигуні. Це забезпечує кращу тягу та потужність.

Також зменшується навантаження на сажовий чи каталізатор, що збільшує їх ресурс на 33%. А ресурс двигуна після встановлення водневої системи збільшується вдвічі.

Воднева система легко встановлюється в підкапотний простір або багажник. При цьому вона абсолютно безпечна, тому що водневмісний газ не зберігається в балоні, а виробляється безпосередньо під час руху і відразу ж використовується.

Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером +380678839028. Ознайомитися з системами та асортиментом особисто можна за адресою с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або на сайті hydroxy.com.ua.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: