Новини

У вас бензин: як змінить воднева система роботу авто?

9 Липня 2023

Особливість бензинових двигунів у тому, що ККД становить 35%. Тобто цей відсоток показує, яка кількість енергії від згоряння палива перетворюється в кінетичну енергію руху.

Особливість бензинових двигунів у тому, що ККД становить 35%

Система збагачує паливо сумішшю водню і кисню, водень заповнює проміжки між молекулами палива і горіння відбувається у 9 разів швидше, збільшуючи ККД бензинового двигуна. Це пояснюється тим, що завдяки водню уся енергія палива йтиме на рух автомобіля, а не витрачатиметься на нагрівання палива. Тож бензин згоратиме плавно, без детонації.

А як щодо каталізатора?

Коробка для фільтрації вихлопу в авто на бензині називається каталітичний нейтралізатор. Він, як і сажовий фільтр, забивається від невідпрацьованих решток згоряння палива. Якщо ж до палива додавати водень, ваш каталізатор завжди буде чистим! Адже окрім кращого згоряння палива, водень очищуватиме каталізатор від тих сажових відкладень, які вже є на ньому. Це дуже корисно для каталізатора через його крихку структуру решітки, що затримує зольність. 


Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером +380678839028. Завітати на СТО особисто можна за адресою: Львів, с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або дізнатися більше на сайті hydroxy.com.ua.

Більше новин

Контакти

СТО Hydroxy

Львів, с. Підбірці

вул. Тракт Глинянський, 29

Пн-Сб: 9:00 – 20:00
Нд: Вихідний

Контакти партнерів по Україні

Ми у соцмережах: